„Klub 100” LZS Pelikan Grabów

Pelikan Grabów otrzymuje co roku dotację z Urzędu Miasta , która jest głównym źródłem finansowania klubu. Sama dotacja nie jest jednak na tyle wystarczająca aby pokryć w całości wydatki związane z bieżącą działalnością stowarzyszenia. Bez strategicznych sponsorów utrzymanie piłki nożnej w Grabowie na obecnym poziomie jest nierealne.
Aby Pelikan Grabów mógł osiągnąć zamierzone cele oraz utrzymać wszystkie grupy piłkarskie zrzeszone w klubie Zarząd Towarzystwa Sportowego postanowił założyć „Klub 100” grabowskiej drużyny piłkarskiej.
Celem powołania „Klubu 100" jest zdobycie środków finansowych, dzięki którym klub Pelikan będzie stale się rozwijał podnosząc poziom sportowy zespołów grających w klubie.

„Klub 100” zrzesza przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, chcące na miarę swoich możliwości finansowych wspomóc działalność naszego klubu poprzez dokonywanie regularnych, comiesięcznych wpłat pieniężnych na jego rzecz.
Aby stać się członkiem „Klubu 100”, należy wypełnić deklarację członkowską oraz dokonywać co najmniej raz w miesiącu opłaty minimum 50zł na cele statutowe stowarzyszenia "LZS Pelikan Grabów".
Każdy członek „Klubu 100” ma pełne prawo wglądu do zestawienia wszystkich wpłat oraz rozliczenia wydatków.
Członkowie "Klubu 100" uzyskują:
• certyfikat członka „Klubu 100” LZS Pelikan Grabów,
• szalik klubowy,
• możliwość zamieszczenia banneru reklamowego na stadionie oraz na oficjalnej stronie internetowej LZS Pelikan Grabów – po indywidualnych uzgodnieniach z Zarządem Klubu,
• dostęp do bezpośredniej informacji o ważnych wydarzeniach sportowych organizowanych przez LZS Pelikan Grabów.
Nr rachunku bankowego : 77 2030 0045 1110 0000 0423 1120

Link do deklaracji członkowskiej http://przeklej.org/file/H2tkbA/Deklaracja.czlonkowska.docx