LZS Czajków

19.02.2005

Barwy

Opis klubu dodany przez:
W lutym 2005 roku powstał Ludowy Zespół Sportowy w Czajkowie. 19 lutego podczas Walnego Zebrania wybrano pierwsze władze Ludowego Zespołu Sportowego w Czajkowie. Prezesem Zarządu został Jan Kędzia, zastępcą ds. organizacyjnych Grzegorz Kliński, zastępcą ds. sportowych Artur Jeziorek. Członkami Zarządu zostali Grzegorz Jangas (ds. marketingu) i Ryszard Górecki. Sekretarzem został Grzegorz Zadka a skarbnikiem Andrzej Wysota. Powołano również Komisję Rewizyjną w skład, której weszli Jan Baś – Przewodniczący Komisji i członkowie Waldemar Pacyna i Leszek Dubis. Aktualnym prezesem klubu jest Dominika Gałka. W obecnyym sezonie 2020/2021 rozgrywamy pierwszy sezon w historii istnienia klubu w lidze okręgowej Red Box gr.VI.
Wiadomości (utwórz nową)